• +420 723 600 423
 • info@valtickepodzemi.cz

Program pro skupiny a firmy


Unikátní zážitek pod vedením Sklepiéra

Pro větší skupiny osob jsme předpřipravili několik ucelených zážitkových vinařských programů, které jsou ideálním řešením pro zájezdové skupiny, firemní večírky a teambuildingy, soukromé oslavy, svatby či rozlučky se svobodou. Součástí všech programů jsou služby pod vedením zkušeného Sklepiéra® = člověka, který  vede řízenou ochutnávku s podáváním vína návštěvníkům ve sklepě. Zvolte si jeden z programů níže a rezervujte na vámi zvolený termín.

Nenašli jste ten pravý program?

I v případě, že Vás nezaujme žádný připravený program, neváhejte nás kontaktovat! Jsme schopni Vám sestavit jakýkoliv program přímo na míru. Pokud jste byli s návštěvou a programem Valtického Podzemí spokojeni a máte v úmyslu návštěvu opakovat, obdržíte slevu ve výši 10 % na všechny služby a následný nákup vína.  Informaci o opakované návštěvě je nutné nahlásit již při objednávce dalšího programu na uvedeném e-mailu.

Komentovaná prohlídka Valtického Podzemí

Pro autobusové zájezdy a větší skupiny turistů, kteří chtějí v rámci svého programu v LVA nasát prostředí labyrintu moravských vinných sklepů.

 • délka 1 hod.
 • 20-30 os.
170 Kč Zobrazit detail

Program TURIST

Program s prohlídkou VP za doprovodu Sklepiéra, degustací 5-ti vzorků vín a studeným rautem. Vhodné pro skupiny 20 a více osob.

 • délka 2 hod.
 • 20-30 os.
490 Kč Zobrazit detail

Program MILOVNÍK VÍN

Program s prohlídkou VP za doprovodu Sklepiéra, degustací 8 vzorků vín a studeným rautem. Vhodné pro skupiny 10 a více osob.

 • délka 3 hod.
 • 10-30 os.
1080 Kč Zobrazit detail

Program ZNALEC VÍN

Program s prohlídkou VP za doprovodu Sklepiéra, degustací 8 vzorků vín a studeným rautem. Vhodné pro skupiny 10 a více osob.

 • délka 5 hod.
 • 10-30 os.
1490 Kč Zobrazit detail

Program GURMÁN

Program s prohlídkou VP za doprovodu Sklepiéra, degustací 12-ti vzorků vín a studeným rautem. Vhodné pro skupiny 10 a více osob.

 • délka 6 hod.
 • 10-30 os.
1870 Kč Zobrazit detail

Program VIP

Hostina s prohlídkou VP za doprovodu Sklepiéra, degustací 12-ti vzorků vín a studeným rautem. Vhodné pro skupiny 10 a více osob. Zážitkový program VIP je určený pro návštěvníky hledající nevšední zážitek v klasickém moravském sklepě spojený s větším sortimentem jídel a lahvových vín.

 • délka 6 hod.
 • 10-30 os.
2370 Kč Zobrazit detail

Doplňkové služby a hudební produkce

K programu si lze přiobjednat hudební produkci či další doplňkové služby. 📌CENA dle objednané služby☝ (viz detail níže).

Poznámky k programům

Upozorňujeme, že ve sklepích Valtického Podzemí není tel. signal ani wifi. 


REZERVAČNÍ A STORNO PODMÍNKY OBJEDNÁVEK PROGRAMŮ

Při rezervaci programů Turist, Milovník vín, Znalec vín, Gurmán a VIP vyžadujeme zálohu předem ve výši 50 % z celkové ceny programu. Rezervace programu se stává závaznou až po obdržení platby na účet naší společnosti. Zrušení rezervace může být provedeno nejpozději 14 dnů před termínem akce a to buď přímo na tel.: +420 723 600 423 nebo písemně na e-mail: info@valtickepodzemi.cz. V případě zrušení objednaného programu 14 dnů a méně před termínem akce se složená záloha nevrací. Poplatek ve výši 50 % z dohodnuté ceny za osobu bude vyúčtován za chybějící osoby oproti objednanému počtu.

DODRŽENÍ SJEDNANÉHO ČASU ZAČÁTKŮ PROGRAMŮ

Čas zahájení programu je nutné dodržet. V případě náhlých změn v den konání akce (změna času programu) volejte nebo pošlete sms zprávu nejpozději do 11 hodin na tel.:+420 723 600 423 nebo +420 602 718 162. Bude-li zahájení programu posunuto na pozdější dobu bez předchozí informace, bude délka programu zkrácena o tuto dobu. Při požadavku zachovat délku programu je nutné počítat s příplatkem ve výši 1 000 Kč/hod/sklep a po půlnoci 2 000 Kč/hod/sklep.

Translate »