• +420 723 600 423
  • info@valtickepodzemi.cz

Dárkové poukazy


Jak uplatnit poukazy z dárkových balení vín Valtické Podzemí

S poukazem z tohoto dárkového balení (s platností do 31.12.2024) jste získali:     1) vstupné a prohlídku Valtického Podzemí zdarma pro 1 osobu (cena 50 Kč)  2) pohárek vína na uvítanou zdarma (sklenička je zálohovaná v ceně 50 Kč). Prohlídku nelze uskutečnit v době akcí se vstupným (např. večery s cimbálkou), kdy je nutná rezervace. Kalendář akcí najdete zde nebo v záložce KALENDÁŘ AKCÍ. Většinou v pátek a v sobotu lze uplatnit poukaz pouze do 17 hodin! Platnost poukazu se NEPRODLUŽUJE a můžete ho uplatnit dle aktuální otevírací doby.     

Výherci zážitkového hudebního večera

Pokud jste se stali šťastnými výherci hudebního večera postupujte takto: Emailem nám pošlete spolu s kontaktem na Vás výherní číslo ze stíracího pole (vpravo od 3 symbolů amonit) a vámi vybraný termín hudebního večera ve Valtickém Podzemí (KALENDÁŘ AKCÍ) na webovou adresu darkovepoukazy@valtickepodzemi.cz. Termín Vám potvrdíme! V případě, že je již tento večer obsazený, budeme Vás kontaktovat. Při vstupu do Valtického Podzemí pak předložíte originál výherního dárkového poukazu.    
 

Ve Valtickém Podzemí nabízíme dva druhy dárkových poukazů. Platnost dárkových poukazů je 1 rok od vystavení a musí se uplatnit jednorázově.

Dárkový poukaz platí na degustaci, nákup vín a akce Valtického Podzemí

Zážitek a dobré víno = ideální dárek v moravském duchu.

Hodnoty dárkových poukazů jsou:

500 Kč, 1 000 Kč, 1 500 Kč a 2 000 Kč.

Objednávky a informace:

+420 723 600 423 nebo pište na email: info@valtickepodzemi.cz

Dárkový poukaz na archivní kóji

Darujte pravou moravskou kvalitu na celý rok! Netradičním dárkem jistě velmi potěšíte.

Minimální hodnota poukazu je 5 000 Kč.

Objednávky a informace o dostupnosti archivních boxů:

+420 723 600 423 nebo pište na email: info@valtickepodzemi.cz

Translate »