Vylosovaná kóje s vínem má nové majitelky

Další archivní kóje na víno má svého majitele, respektive dvojici majitelek. Jsou živoucím důkazem, že losování vizitek návštěvníků ve Valtickém Podzemí, Top vinařském cíli 2012 a 2013 není výmysl, ale skutečnost.

Při předpremiérovém zahájení sezony ve Valtickém Podzemí pro ubytovatele, restauratéry a Turistická informační centra (TIC) se výhercem archivní kóje s vínem stala dvojice pracovnic z břeclavské „ticky“ Hana Suchánková a Barbora Anthová.

Neskrývaly radost a hned jim bylo jasné, jak s vínem naloží. „Pravidelně se setkáváme s bývalými pracovnicemi TIC. Tentokrát nepůjdeme nikam do restaurace, ale do Valtického Podzemí na víno,“ shodly se.

Dvojice nejen dostala klíček od kóje číslo 47, ale také klíč k Valtickému Podzemí, který je zárukou nezávislosti na otevírací době. Díky němu mají přístup ke svému vínu kdykoliv a v kteroukoliv denní či noční hodinu.
Valtické Podzemí, TOP vinařský cíl České republiky 2012 a 2013, a Vinařství Chateau Lednice obnovilo tradici společných setkání svých zástupců s provozovateli hotelů, penzionů, apartmánů, lázní, turistických informačních center aj. v Lednicko-valtickém areálu a turisticky zajímavém okolí. Sešla se tam více než stovka lidí, kteří se seznámili s „podzemními“ novinkami pro letošní rok.
„Setkání je oboustranně prospěšné. Navíc přispívá k dalšímu zviditelnění Lednicko-valtického areálu a přilehlého regionu i ke spokojenosti návštěvníků Valtického Podzemí a provozovatelů jiných služeb pro turisty,” komentoval to vedoucí Valtického Podzemí Petr Šťastný.


 

zpět

home napište nám

Registrovat
Zapomenuté heslo
Napište nám
VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO, Nejdecká 714, 691 44 Lednice – www.vinarstvilednice.cz, provozovatel Valtického Podzemí
Valtické Podzemí, Vinařská č.ev.47, 691 42 Valtice, www.valtickepodzemi.cz