Vína z Vinařství Chateau Lednice slaví úspěch

Vinařství Chateau Lednice se v prvních měsících roku 2014 dařilo. Dokladují to úspěchy na výstavách a veletrzích. Lednice se tak stále více dostává do obecného povědomí nejen jako sídlo nejnavštěvovanější moravské památky, ale i jako vinařské centrum.

Nejčerstvěji sbírku medailí obohatila trojice mladých vín, která zabodovala na nedávno skončených Valtických vinných trzích. Po zlaté medaili získaly kabinetní Chateau Hibernal 2013 a Cuvée HibRuš 2013, diplom vybojovalo pozdněsběrové Chateau Sylvánské zelené 2013.

Letos se take hned dvě vína z produkce Vinařství Chateau Lednice dostala do prestižní stovky Salonu vín ČR, a to pozdněsběrové Veltlínské zelené 2011 (pozor, k mání jsou u poslední lahve!!!) a panenské slámové Hibernal 2012. VIŠŇOVÉ 2013 je vítězem Zlatého poháru na pražském veletrhu Víno & Delikatesy. Frankovka rosé 2013 byla nejúspěšnější ze všech vín ve své kategorii na brněnském Vinum Juvenale. A na tradiční výstavě vín LVA přímo v Lednici se nejlépe hodnoceným místním vínem stala naše pozdněsběrová Frankovka 2011.

A nezapomeňte, že ve Valtickém Podzemí můžete v sobotu 21. června zažít unikátní spojení magického letního slunovratu na akci NOC OTEVŘENÝCH SKLEPŮ ANEB JEDINÝ CELONOČNÍ VINAŘSKÝ MEJDAN NA MORAVĚ.

Také mějte na paměti, že kdo ve Valtickém Podzemí odevzdá vizitku, nebo vyplní anketní lístek, bude na podzim automaticky zařazen do losování o jednu z kójí určených k archivaci vín!


 

zpět

home napište nám

Registrovat
Zapomenuté heslo
Napište nám
VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO, Nejdecká 714, 691 44 Lednice – www.vinarstvilednice.cz, provozovatel Valtického Podzemí
Valtické Podzemí, Vinařská č.ev.47, 691 42 Valtice, www.valtickepodzemi.cz