Vína VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO

  
GRAND COLLECTION - Prémiová řada vinařství, ta nejlepší vína s původem hroznů z Lednicko-valtického areálu a vinohradů Mendelovy univerzity, včetně unikátních a speciálních vín. Výběr vín každoročně stanovuje na základě přísných kritérií odborná komise. Vína určená nejen pro vyšší a vrcholovou gastronomii, ale také pro milovníky dobrého vína, většinou vhodná k archivaci.
 
VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO - Přívlastková vína s původem hroznů v Lednicko-valtického areálu a z vinohradů Mendelovy univerzity. Vína určená pro vyšší gastronomii, vinotéky a pro milovníky dobrého moravského vína.
 
VINAŘSTVÍ VALTICKÉ PODZEMÍ - Přívlastková vína s otiskem zkamenělin. Pochází z vinných tratí se zvýšeným obsahem vápníku v půdě a výskytem fosilií z prehistorických moří. Vína určená pro vyšší gastronomii, vinotéky a pro milovníky dobrého moravského vína.  
 
HONEY´S - WINE & FRUIT & HONEY - unikátní kombinace vína, ovoce a medu! Vhodné pro domácí koktejlování.
 
VIŠŇOVÉ - Víno z višní z moravských sadů, specialita vinařství. Zlatá chuť Jižní Moravy, regionální potravina, Česká chuťovka, Zlatý kklas Země Živitelka, Zlatý pohár Víno & Delikatesy.
 
                    
                          
 
        
 
 
 
Navštivte s společně s Českou televizí pořad Národní klenoty: Lednicko-valtický areál - zářící drahokam 

 

 

zpět

home napište nám

Registrovat
Zapomenuté heslo
Napište nám
VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO, Nejdecká 714, 691 44 Lednice – www.vinarstvilednice.cz, provozovatel Valtického Podzemí
Valtické Podzemí, Vinařská č.ev.47, 691 42 Valtice, www.valtickepodzemi.cz