Vína Lednicko-valtického areálu VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO

 
GRAND COLLECTION - Prémiová řada vinařství, ta nejlepší vína s původem hroznů z Lednicko-valtického areálu a vinohradů Mendelovy univerzity, včetně unikátních a speciálních vín. Výběr vín každoročně stanovuje na základě přísných kritérií odborná komise. Vína určená nejen pro vyšší a vrcholovou gastronomii, ale také pro milovníky dobrého vína, většinou vhodná k archivaci.
 
VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO - Přívlastková vína s původem hroznů v Lednicko-valtického areálu a z vinohradů Mendelovy univerzity. Vína určená pro vyšší gastronomii, vinotéky a pro milovníky dobrého moravského vína.
 
MINARET - Přívlastková vína s původem hroznů v LVA nebo vinohradů Mendelovy univerzity. Řada selektivně určená pro distribuci.
 
APOLLON - Přívlastková vína s původem hroznů v LVA nebo vinohradů Mendelovy univerzity. S těmito víny se setkáte především na čerpacích stanicích a nezávislém trhu.
 
VIŠŇOVÉ - Víno z višní z moravských sadů, specialita vinařství. Zlatá chuť Jižní Moravy, regionální potravina, Česká chuťovka, Zlatý kklas Země Živitelka, Zlatý pohár Víno & Delikatesy..
 
 
Navštivte s společně s Českou televizí pořad Národní klenoty: Lednicko-valtický areál - zářící drahokam 

 

 

zpět

home napište nám

Registrovat
Zapomenuté heslo
Napište nám
VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO, Nejdecká 714, 691 44 Lednice – www.vinarstvilednice.cz, provozovatel Valtického Podzemí
Valtické Podzemí, Vinařská č.ev.47, 691 42 Valtice, www.valtickepodzemi.cz