TOP Vinařský cíl 2017 - jsme stříbrní!

TOP Vinařský cíl 2017 - stříbro patří VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO - VALTICKÉ PODZEMÍ!

Lednický zámek hostil ve čtvrtek 12.října slavnostní vyhlášení stále populárnější ankety TOP Vinařský cíl, která proběhla letos již popáté (po pilotním ročníku 2012). S jejím rozvojem je neodmyslitelně spjaté lednické vinařství ANNOVINO, ve spojení s jeho provozovnou Valtické Podzemí. Dvakrát jsme se stali absolutními vítězi, jednou jsme byli vítězem kategorie vinných sklepů a jednou máme cenu Národního vinařského centra. Letos to bylo ve stále rostoucí konkurenci nádherné stříbrné místo. Zlato putuje do nedalekých Valtic, do Salonu Vín České republiky., bronz do Šlechtitelky Velké Pavlovice.

Je nadmíru potěšující, že 4 z 5 TOP Vinařských cílů České republiky 2017 se nacházejí v Lednicko-valtickém areálu a jsou příslibem pro všechny milovníky kvalitního vína a návštěvníky tohoto krásného koutu naší země.

Vinařství Lednice ANNOVINO navrátilo tradici vinařství do Lednice a je dlouhodobým propagátorem vín zrozených v Lednici a ve vnímáním Lednice jako vinařské obce. A to se, díky ní, stále více daří.

I toto profiluje stále více Lednici v očích veřejnosti a v oblibě návštěvníků. Ledničtí vinaři z ANNOVINO v současnosti rozšiřují a zvelebují vinařství na Nejdecké ulici, součástí bude od roku 2018 také velká podniková prodejna a vinařské návštěvnické centrum.

Valtické Podzemí je provozovnou našeho VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO, bylo otevřené 1.5. 2008 a letos v něm probíhá již 10 sezóna. Valtické Podzemí je nejnavštěvovanějším vinařským turistickým cílem na Moravě, Podzemní město vína, se 13 sklepy v celkové délce přes 900 metrů, s vyhlášenými akcemi, od tradičních večerů s cimbálkou až po Noc otevřených sklepů, volbu Miss Burčák, Dýňobraní či Svatomartinské husí hody.

 

zpět

home napište nám

Registrovat
Zapomenuté heslo
Napište nám
VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO, Nejdecká 714, 691 44 Lednice – www.vinarstvilednice.cz, provozovatel Valtického Podzemí
Valtické Podzemí, Vinařská č.ev.47, 691 42 Valtice, www.valtickepodzemi.cz