Pf 2020

Vážení milovníci vína a Valtického Podzemí,

máme za sebou další vydařený rok. V dubnu jsme slavnostně otevřeli Návštěvnické centrum ANNOVINO ve vinařství v Lednici. Pyšní se hned několika českými rekordy.

Unikátní budova návštěvnického centra je vystavěna z mušličkového vápence tvořeného zkamenělinami, které pocházejí i z našich vinohradů. Stylový nábytek je ze dřeva starých vinařských sudů.

Máme otevřeno celoročně. Nabízíme ochutnávky vín, regionální speciality, prohlídky vinařství a expozice zkamenělin a vinařské historie, kterou jsme pro Vás připravili ve spolupráci s Regionálním muzeem Mikulov.

V příloze naleznete náš Kalendář akcí na rok 2020. Nejdůležitější je termín 25. dubna, kdy slavnostně otevřeme nové a velmi zajímavé části vinařství a pokřtíme novinky.

Kvalita našich vín roste, o čemž svědčí medaile a ocenění z četných tuzemských i zahraničních soutěží.

Ročník vín 2019, tak jak potvrzuje kvalita prvních vín, slibuje velmi kvalitní vína, která předčí vína z legendárního ročníku 2013. Ta naše jsou velmi šťavnatá, s komplexním projevem, se živou moravskou kyselinkou a s příjemnými minerálními podtóny, díky vinohradům se zvýšeným obsahem vápníku. Nakupovat je můžete nejen u nás, ale i u všech dobrých prodejců vína a také na našem e-shopu.

Valtické Podzemí má za sebou 12-tý rok od otevření a potvrzuje kvalitu získaného ocenění Champion TOP Vinařský cíl České republiky. Úspěšnou sezónu zakončilo vydařeným Podzemním adventem na konci listopadu.

Novinky od nás můžete sledovat také na našich fcb stránkách:

ANNOVINO - vinařství Lednice

Valtické Podzemí

Přejeme Vám Šťastné a veselé Vánoce, úspěšný rok 2020 a spoustu dalších vinařských zážitků.

Váš tým Vinařství Lednice Annovino a Valtické Podzemí

 

zpět

home napište nám

Registrovat
Zapomenuté heslo
Napište nám
VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO, Nejdecká 714, 691 44 Lednice – www.vinarstvilednice.cz, provozovatel Valtického Podzemí
Valtické Podzemí, Vinařská č.ev.47, 691 42 Valtice, www.valtickepodzemi.cz