pf 2014 - denně sklenku vína na zdraví !

Milí zákazníci,
     opět se sešel rok s rokem a přejeme Vám krásné Vánoce, pevné zdraví a úspěchy v novém roce. 
 
     Uplynulý rok byl pro naše vinařství velmi úspěšný, po loňském vítězství na webovém portále Kudy z nudy o nejlepší vinařství jsme letos získali titul VINAŘSTVÍ ROKU 2012Vindemia Publica, hlasování veřejnosti a naše Valtické Podzemí se stalo nejen nejnavštěvovanějším vinařským turistickým cílem na Moravě a získalo první místo TOP VINAŘSKÝ CÍL 2013. Pokud jsme Vám ještě nestihli poděkovat, tak  (ještě jednou) DĚKUJEME !
 
     O velký kus dopředu jsme se posunuli i ve vínech, namátkou jmenujme zlatou medaili na VVT ve Valticích za naše Grand Chateau Pinot, hlavní cenu Zlatý klas pro VIŠŇOVÉ, postoupili jsme také do finále vysněného umístění v Salónu vín. Panenský Hibernal 2012 se stal velice populární a před Vánoci jsme uvedli na trh další specialitu – panenský slámový Hibernal a Likérové víno Cabernet Sauvignon.
Toto vše nás do příštího roku zavazuje, ale i motivuje.
    
     Rok 2014 jsme vyhlásili jako rok Rulandy šedé, je to odrůda na kterou jsme právem pyšni a která dosahuje v našich podmínkách a péči našich sklepmistrů mimořádných výsledků a vynikajících vín, zvláště na dnes již legendárních lichtenštejnských tratích U cihelny a Jižní svahy.
    
     Rádi se s Vámi budeme i v příštím roce potkávat při nejrůznějších příležitostech, nejen na akcích Valtického Podzemí a Domů Vína Chateau Lednice.
 
Připijme si na zdraví již nyní!
 
Vinařství Chateau Lednice - Valtické Podzemí, PF 2014

zpět

home napište nám

Registrovat
Zapomenuté heslo
Napište nám
VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO, Nejdecká 714, 691 44 Lednice – www.vinarstvilednice.cz, provozovatel Valtického Podzemí
Valtické Podzemí, Vinařská č.ev.47, 691 42 Valtice, www.valtickepodzemi.cz