Nenechejte si ujít unikátní příležitost být v sobotu 25. ledna při zakládání nové tradice ve Valtickém Podzemí!

Valtické kopání aneb Podzemní Pat a Mat

Pilotní ročník podzemní akce, která nemá obdoby. Přijďte se v sobotu 25. ledna zúčastnit přípravy Valtického Podzemí, TOP vinařského cíle 2013 v Česku, pro budoucí podzemní sochařskou dílnu, a podílejte se na jedinečné atmosféře v labyrintu historických vinných sklepů a chodeb! Vhodné kopáčské oblečení á la Pat a Mat každý ve vlastní režii. Pracovní nástroje budou k dispozici. Kopáčská svačina zdarma!


Na kopání naváže ochutnávka vín Lednicko-valtického areálu a neformální zábava v duchu, jaké si uděláme, takové to budeme mít. Hraje dobrovolné uskupení KMČ (= Kdo má čas), hudební nástroje a rytmiku s sebou. Žádné poplatky ani vstupné. Platíte jen to, co sníte a vypijete!


Občerstvení v duchu nejlepších moravských tradic: zabijačkový guláš, klobásy, ovar, škvarky, paštiky, chleba se sádlem (a cibulí), svařák…
Přijeďte se pobavit a nastavit pravidla nové akce. A vezměte s sebou známé, kamarády, přátele, známé i rodinné příslušníky. Vhodné pro všechny generace pijáků a pijavic, jimž nechybí nadhled a smysl pro humor!


Otevřeno od 16, zahájení kopání v 17, od začátku volná zábava, víno a jídlo u roztopeného krbu. Přesto nezapomeňte na teplé oblečení. Originální kopáčská sabráž. Bude-li sníh, spousta zábavy navíc: koulovačka, stavění sněhuláků, sáňkování, bobování...

 

 

zpět

home napište nám

Registrovat
Zapomenuté heslo
Napište nám
VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO, Nejdecká 714, 691 44 Lednice – www.vinarstvilednice.cz, provozovatel Valtického Podzemí
Valtické Podzemí, Vinařská č.ev.47, 691 42 Valtice, www.valtickepodzemi.cz