Losování o privatní archivní box ve Valtickém Podzemí má svého vítěze.

 
     Kousek Valtického Podzemí má na přechodnou dobu novou majitelku. Jedna z návštěvnic má po dobu jednoho roku k dispozici privátní box s vybranými víny z Vinařství Chateau Lednice. Stačilo jí k tomu málo: přijít na jednu z pořádaných akcí, vyplnit slosovatelnou vstupenku a mít trochu štěstí při finálovém losování.
 
     Paní Michaelu Baraníkovou z Vrchlabí náhodně vybraná návštěvnice vylosovala v konkurenci téměř 800 vyplněných anketních lístků. Pak už nezbylo než výherkyni boxu kontaktovat a po počátečním ujištění, že se nejedná o vtip, jí pogratulovat.

     Michaela si přijela box osobně převzít v doprovodu svých přátel. Klíče od privátního boxu jí osobně předal vedoucí Valtického Podzemí Petr Šťastný. A samozřejmě nechyběla ani malá degustace obsahu předaného boxu. Na oslavu se připíjelo Michaeliným oblíbeným tramínem.

      A kudy vede cesta ke zdarma vínem naplněnému privátnímu boxu ve Valtickém Podzemí? Michaela se do tohoto v Česku nejnavštěvovanějšího vinařského cíle vrací už pátým rokem. Jeden privátní box v minulosti darovala svým přátelům a o vlastním uvažovala. Není divu, že jí výhra udělala velkou radost. Vytoužený sen se stal skutečností a snad přispěje k tomu, že zůstane Valtickému Podzemí věrná i nadále.

     „Ve Valtickém Podzemí mě nadchla jedinečná atmosféra historických vinných sklepů, příjemná obsluha, dobré víno a celkově krásná krajina Lednicko-valtického areálu, kde jsem s přáteli strávila nejednu příjemnou chvilku,“ netajila se Michaela.

      Příběh šťastné výherkyně je důkazem, že dalším výhercem privátního archivního boxu, a tím i majitelem kousku Valtického Podzemí, můžete být příště třeba právě vy.

 

zpět

home napište nám

Registrovat
Zapomenuté heslo
Napište nám
VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO, Nejdecká 714, 691 44 Lednice – www.vinarstvilednice.cz, provozovatel Valtického Podzemí
Valtické Podzemí, Vinařská č.ev.47, 691 42 Valtice, www.valtickepodzemi.cz