Janek Ledecký & vinařství CHATEAU LEDNICE

Janek Ledecký společně s námi odstartoval vánoční koncertní turné 2010 

Spolupráce Janka Ledeckého se známým vinařstvím z Lednicko – valtického areálu nevznikla náhodou a vlastně zcela prozaicky – Janek si podmanivá vína, zejména tamní Rulandu šedou a Tramín červený oblíbil a pomáhají mu vytvářet tvůrčí a pohodovou atmosféru.
V pondělí 15. listopadu pokřtil Janek Ledecký / mimochodem – všímáte si „ náhodného „ podobenství moravského názvu s příjmením ? / Svatomartinské víno Modrý Portugal a odstartoval tak nejen novou vinařskou sezonu vinařství CHATEAU LEDNICE, ale také své vyhlášené vánoční koncertní turné 2010. Křest proběhl „sabráží“ (setnutím hrdla láhve sektu šavlí), který byl pro Janka premiérový.

V rámci tohoto turné bude čekat na návštěvníky zajímavá soutěž, na každém koncertě Janka Ledeckého bude slosování jeden šťastný výherce, který bude moci s partnerem být u ojedinělého nového projektu Janka – složení a představení písně o víně, a to 15. dubna 2011 v jedinečném prostředí Valtického Podzemí, které jako labyrint obnovených historických vinných sklepů provozuje vinařství CHATEAU LEDNICE.

Na tuto akci jste srdečně zváni. Poznamenejte si, prosím, toto datum do svého kalendáře.

Janek Ledecký & vinařství CHATEAU LEDNICE
 

zpět

home napište nám

Registrovat
Zapomenuté heslo
Napište nám
VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO, Nejdecká 714, 691 44 Lednice – www.vinarstvilednice.cz, provozovatel Valtického Podzemí
Valtické Podzemí, Vinařská č.ev.47, 691 42 Valtice, www.valtickepodzemi.cz