Buďte u všeho jako první !!!

Vážení obchodní partneři, přátelé a milovníci dobrého vína!

Je nám ctí, že Vám můžeme sdělit, že jako první ve vinařském oboru České republice umožníme všem vážným zájemcům stát se pomocí vydávaných dluhopisů součástí našeho vinařství CHATEAU LEDNICE a.s.. Tyto dluhopisy budou mít svoji premiéru zahájení platnosti v sobotu 21. dubna ve Valtickém Podzemí v rámci slavnostního zahájení nové sezóny. Pro tuto příležitost počítáme se zajímavými motivačními bonusy, například v podobě privátních boxů na víno zdarma.

Součástí programu 21. dubna bude i křest nových řad vín CHATEAU LEDNICE a zveřejnění dalších novinek z Valtického Podzemí.

Přijďte se pobavit s přáteli, ochutnat vynikající vína z mimořádného ročníku 2011a podpořit v dražbě archívních vín valtickou Karolínku Horskou, které dlouhodobě společně pomáháme.

Z volných ubytovacích kapacit je možné využít například vynikajícího prostředí a služeb penzionu Klaret ve Valticích, který se nachází poblíž Valtického Podzemí / www.pensionklaret.cz /

Pokud Vám nevyjde o tomto víkendu čas, těšíme se na Vás příští týden,tj. od 25. -27. dubna v rámci pražského veletrhu Víno & Delikatesy.

Těšíme se na setkání s Vámi!

VINAŘSTVÍ CHATEAU LEDNICE a.s. & VALTICKÉ PODZEMÍ

 

zpět

home napište nám

Registrovat
Zapomenuté heslo
Napište nám
VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO, Nejdecká 714, 691 44 Lednice – www.vinarstvilednice.cz, provozovatel Valtického Podzemí
Valtické Podzemí, Vinařská č.ev.47, 691 42 Valtice, www.valtickepodzemi.cz