AKČNÍ SLEVA PROGRAMU SNOUBENÍ POKRMŮ A VÍN MIMO HLAVNÍ SEZONU

 !!! P O Z O R !!!  v termínu do  30. 4. 2012  se můžete přihlkásit do  programu Snoubení pokrmů a vín ve vyhlášených termínech v níže uvedené tabulce, organizovaných pro individuální zájemce. Mimosezónní sleva 50%, ušetříte 1200,- Kč  z nabídkové ceny. Vhodné zejména pro dvojice nebo jednotlivce, či menší skupiny zájemců než 8 osob.  Skupiny větší než 8 osob si můžou rezervovat program i v jiných termínech než uvedených v aktuální tabulce, sleva 50% pro tyto skupiny platí rovněž do 30. 4. 2012.

 Termíny programu Snoubení vína a pokrmů jsou vyhlašované dle objednávek návštěvníků a přizpůsobují se požadavkům, toto je zatím minimální počet vyhlášených termínů a termíny budou přidávané na základě poptávky.

Termíny programu Snoubení vína a pokrmů  r. 2011 volná místa
so 10. 12. kapacita 40 os. vyprodané
pá 16. 12. kapacita 30 os. vyprodané
so 17. 12. kapacita 30 os.  10
r. 2012  
pá 30. 3. 30 osob  8
čt. 19. 4. 30 os 16
pá 20. 4. 30 osob   vyprodané
pá 27. 4. 30 osob    20
pá 4. 5. 30 os. poslední termín pro slevy   22

 

Objednávky mailem - info@valtickepodzemi.cz - do jednotlivých termínů přijímáme až do celkového naplnění kapacity v nabízeném termínu. V případě nenaplnění termínu min. 8 osobami se přesouvá realizace akce do dalšího vyhlášeného termínu.

Po naplnění vyhlášených termínů konání akce a v případě dalšího zájmu budou vyhlášeny termíny nové.
 

 Nabídková cena večera je:

• do 8 osob, cena po dohodě
  • 8 – 30 osob, cena za 1 osobu 2400,- Kč , po slevě 1200,- Kč

Zážitkový večer ve Valtickém Podzemí strávený hledáním kombinací vína a pokrmů je určený pro nejnáročnější milovníky vína a jídla. Speciální jídla k vínu jsou připravované přímo před účastníky zážitkového programu a Sklepiér za pomoci Vás hledá nejvhodnější kombinace. Celý večer je koncipován jako otevřená diskuze zaměřená na všechny otázky vztahující se k vínu a jídlu. Večer snoubení vína s pokrmy je vhodný pro skupiny osob zabývající se profesně eno-gastronomickou problematikou, dále je vhodný jako dárek pro rodinnou nebo firemní oslavu osobám, které vyznávají životní styl, jehož základem je život bez stresů, zdravá strava, pohoda a zážitkové odpočinkové pobyty. Konzumace jídel a vína je neomezená, stejně jako délka večera stráveného v Podzemí. Během večera je pro Vás připravena řada speciálních jídel, jejichž skladba je ovlivněná sezónností základních surovin na jižní Moravě, připravena je rovněž dlouhá řada vín Lednicko - valtického areálu od jakostních až po speciální výběry a ledová, případně slámová vína. Samozřejmou součástí večera je prohlídka Valtického Podzemí se sklepiérem.  

 

 

zpět

home napište nám

Registrovat
Zapomenuté heslo
Napište nám
VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO, Nejdecká 714, 691 44 Lednice – www.vinarstvilednice.cz, provozovatel Valtického Podzemí
Valtické Podzemí, Vinařská č.ev.47, 691 42 Valtice, www.valtickepodzemi.cz