13. DOPLNKOVÉ SLUŽBY HUDEBNÍ PRODUKCE, PROHLÍDKA VINICE

SESTAVTE SI SVŮJ PROGRAM

Pro pořádání firemních večírků a akcí jsou velmi vhodné programy Milovník vín, Znalec vín a Gurmán

 
Využívaná je rovněž možnost "ušít si program na míru", kdy po dohodě jsou vybírána podávaná jídla dle představ zákazníka a celý pobyt a program je upraven na přání zákazníka.

Hudební produkce jsou velmi využívanou doplňkovou službou ve Valtickém Podzemí. Zákazníci si přejí většinou cimbálovou muziku, která se dá objednat již od 6 000,- Kč bez DPH,(za cca 3 hod produkci), 1 hod produkce CM = 2 000,- Kč bez DPH. V portfoliu VP jsou, ale i možnosti objednání harmonikáře od 1 200 Kč / 3 hodiny hraní, či zpěv a doprovod na keyboard nebo rovnou celou pop rockovou kapelu (např. J.J.A.Z.) jejíž vystoupení lze také pořídit již od 4 500,- Kč.

Využívanou službou je rovněž prohlídka vinice s výkladem o vinohradnictví o celkové délce cca 1 hod před vlastní návštěvou Podzemí. U větších skupin a absolvování programu GURMÁN je cena za tuto službu zahrnuta v ceně programu. Jinak je možno tuto službu  za 500,- Kč za skupinu/ min. 10 osob.

Platby za spotřebované služby jsou fakturované na základě objednávky a po podpisu "Sklepiérského listu" (dodacího listu) po akci, obdobně jako v běžném obchodním styku.
Standardně je vyžadována záloha předem ve výši 50% z celkové sjednané ceny.
 
DÁRKOVÉ BALENÍ VÍNA, tato služba je hojně využívanou službou ve VP, kdy návštěvníci si při odchodu odnášejí s sebou objednaná lahvová vína v dárkové krabičce (1 -3 ks). Lahvová vína jsou nabízena v CENÁCH VINAŘSTVÍ, není k nim přičítaná žádná další marže. Při opakované návštěvě nebo opakované objednávce zboží lze využít slevu 10% na všechny služby ve VP, včetně nakupovaného vína. V tomto případě se ostatní slevy nesčítají.

Organizované skupiny neplatí  zálohu za degustační skleničky, cena za neodevzdané skleničky po programu skupiny se přičítá k celkové ceně za službu.

zpět

home napište nám

Registrovat
Zapomenuté heslo
Napište nám
VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO, Nejdecká 714, 691 44 Lednice – www.vinarstvilednice.cz, provozovatel Valtického Podzemí
Valtické Podzemí, Vinařská č.ev.47, 691 42 Valtice, www.valtickepodzemi.cz