1. Miss Burčák 2013 zvolena !

První zářijový víkend jsme ve Valtickém Podzemí zvolili první Miss Burčák.
     Tato volba byla součástí tradiční akce nadcházejícího babího léta. Ochutnávky prvních burčáků s doprovodem cimbálové muziky ve Valtickém Podzemí.
 
     Do volby Miss se přihlásila čtveřice odvážných adeptek (z toho jeden odvážný adept :) ). Po úvodním představení a za doprovodu cimbalové muziky proběhlo celkem 5 disciplín, které prověřily kvality finalistů. Nad průběhem soutěže dbala  komise zastoupená starostou města Valtice a paní kastelánkou Lednického zámku.
     Náročnými disciplínami mezi které např. patřilo koulení dýně, tahání burčáku koštýřem nebo šlapání hroznů si nejlépe poradila paní Jana z Prahy - Vinohrad, která se tak stala 1. Miss Burčák 2013. Gratulujeme. 
 
     Vítězka získala privátní archivní box ve Valtickem Podzemí na 1 rok zdarma. Odnesla si tedy sebou domu klíč od svého vlastního kousku Valtického Podzemí.
     Ani ostatní finalisté však nepřišli zkrátka a odměnou za jejich výkony byla výběrová vína Vinařství Chateau Lednice.
 
     V průběhu večera proběhla za hojné účasti publika ukázka sabrage vín sekerou ve stylu Viléma Tella (naštěstí nikdo o hlavu nepřišel).  Následovala ochutnávka archivních vín ze sklepů Valtického Podzemí.
    
     Všichni z návštěvníků, kteří vyplnili a odevzdali slosovatelnou vstupenku byli zařazeni do slosování o cenu večera - vína Vinařství Chateau Lednice. Výhercům přejeme hezký večer s našimi víny.
 
     Ti kteří nebyli vylosováni nemusí zoufat. Na závěr burčákové sezóny proběhne finále losování, kde hlavní cenou bude privátní archivní box ve Valtickém Podzemí na 1 rok zdarma (samozřejmě včetně naplnění víny z Vinařství chateu Lednice).
 
     Všem návštevníkům děkujeme za vytvoření příjemné atmosféry nejen při samotné volbě Miss ale i v průběhu celého večera. Těšíme se na setkání na dalších akcích ve Valtickém Podzemí.
 

Prohlédněte si všechny fotografie z akce a volby 1. Miss Burčák.

 

Miss Burčák 2013, Valtické Podzemí

zpět

home napište nám

Registrovat
Zapomenuté heslo
Napište nám
VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO, Nejdecká 714, 691 44 Lednice – www.vinarstvilednice.cz, provozovatel Valtického Podzemí
Valtické Podzemí, Vinařská č.ev.47, 691 42 Valtice, www.valtickepodzemi.cz